Okruchy PRL-u, zamów książkę z autografem

Książka „Okruchy PRL-u. Perspektywa indywidualna❤️ będąca pracą zbiorową, w której znalazł się mój rozdział ze wspomnieniami z dzieciństwa, dotarła z drukarni. To mój najbardziej osobisty tekst spośród kilkuset dotychczas opublikowanych. Znalazłam się w gronie kilkunastu innych znamienitych autorów, co jest dla mnie zaszczytem. Cała książka zbiera rys historyczny zaczątków i istnienia PRL-u, jak i wspomnienia z niego. Oprócz moich wspomnień, polecam gorąco tekst – dla mnie niemal brzmiący jak egzotyka – o podrożowaniu za granicę z PRL, studiowaniu w PRL, czy o stawaniu się lekarzem.
 
Nigdy nie był to dla mnie „projekt komercyjny”, a „przyjemnościowy”. Stąd zrezygnowałam z honorarium autorskiego i otrzymałam tylko 1 egzemplarz autorski. Pozostałe książki zakupiłam od wydawnictwa z rabatem. Jeśli ktoś ma ochotę nabyć książkę, to można ją odkupić ode mnie w kwocie niższej, niż od wydawnictwa, w którym obecnie cena wynosi 56 zł. Zapraszam do kontaktu bezpośredniego na maila.
 
  
Lub zamów e-book w formacie PDF dokonując e-płatności za otrzymanie pliku:
 
Zapłać kartą lub eprzelewem. W tej opcji zakup będzie Cię kosztował 32.00 złote.
 
Uwaga! W przypadku e-płatności plik jest przesyłany e-mailem na adres pozostawiony w formularzu zamówienia – płatności, dopiero po  jej zweryfikowaniu. Możliwe jest przesłanie pliku także w formacie mobi lub epub – do uzgodnienia indywidualnie.